En Br/Pt Ru Ge
Pivot Tube - polski portal użytkowników Pivota
polski portal użytkowników Pivota
Znajdz nas na YouTube
Subskrybuj
Reklama
Zobacz temat
Pivot Tube - polski portal użytkowników Pivota ť Animacje indywidualne ť Animacje do oceny
Dlaczego nie dostałem PPA?
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się Regulamin Forum FAQ Użytkownicy Dzisiejsze posty Szukaj

Drukuj temat

25-05-2014 02:17 PM Dlaczego nie dostałem PPA? | Edytowane przez Foley 25-05-2014 02:18 PM

Foley

Założyciel

Awatar

Postów na dzień: 0.58
Data rejestracji: 07.06.10
Miejscowość: UK

Możliwe problemy z przydzielaniem PPA
  • Rank-Team ma ograniczenia czasowe i nie zawsze jest dostępny na zawołanie. Należy poczekać. PPA są czasami przydzielane seriami, tj. raz na jakiś czas członkowie RT przydzielają wszystkie zaległe PPA.
  • Wykonałeś za mało animacji spełniających dany punkt. Zwykle wystarczą dwie, konkretne animacje, które w pełni przekonują, że opanowałeś daną umiejętność.
  • Opanowałeś daną umiejętność tylko częściowo. Rank-Team może przydzielać PPA tylko wtedy, gdy punkt jest całkowicie spełniony.
  • Źle zrozumiałeś przesłanie punktu opisującego daną umiejętność. Przykładowo "1.2 Stosowanie easingu na wielu figurach na raz" w domyśle sugeruje, że easing najlepiej powinien być zastosowany na normalnych stickmanach w standardowych testach, a nie np. na dwóch piłeczkach.
  • Jeżeli jesteś przekonany, że wszystkie powyższe punkty nie dotyczą twojej sytuacji oraz jeżeli twoja animacja (która spełnia punkty) nie została oceniona od tygodnia, to skontaktuj się z Rank-Team przez PW.

Informacje dodatkowe
Ustalenia dot. Klasyfikacji Animacji
Aktualny skład Rank-Team
Szef Rank-Team: Szaman

18-08-2014 07:01 PM RE: Dlaczego nie dostałem PPA?

emilo2

Użytkownik

Awatar
20%

Postów na dzień: 0.11
Data rejestracji: 01.02.14
Miejscowość: Kyoto

Wyróżnienie w Projekcie na miesiącUdział w Projekcie na miesiąc

Poziom ostrzeżeń 0
Zgaduję że 4 punkt jest głównie do mnie :/ sorki poprawię to jezyk

Przeskocz do forum:
Forum powered by fusionBoard