En Br/Pt Ru Ge
Pivot Tube - polski portal użytkowników Pivota
polski portal użytkowników Pivota
Znajdz nas na YouTube
Subskrybuj
Reklama
Zobacz temat
Pivot Tube - polski portal użytkowników Pivota ť Animacje indywidualne ť Animacje średnio-zaawansowanych
Pivot, mothertrucker! Do you use it!?
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się Regulamin Forum FAQ Użytkownicy Dzisiejsze posty Szukaj

Drukuj temat

11-06-2014 11:58 AM Pivot, mothertrucker! Do you use it!? | Edytowane przez Zed 12-06-2014 10:58 PM

Zed

Użytkownik

Awatar
32%

Postów na dzień: 0.01
Data rejestracji: 10.06.14
Miejscowość: Warszawa

Poziom ostrzeżeń 0
Pierwsza animacja od paru lat.

11-06-2014 01:21 PM RE: Pivot, mothertrucker! Do you use it!?

Szymon

Użytkownik

Awatar
20%

Postów na dzień: 0.13
Data rejestracji: 23.12.13
Miejscowość: (Zachodnio)Pomorskie

Poziom ostrzeżeń 0
Super! Podoba mi się bardzo. Wcale nie zapomniałeś jak się animuję. Ale zauważyłem minimalną skoczność w rękach, kiedy leci w duł, a ręce idą w górę. Tak to wszystko fajnie miodzio. Myślę, że do średnich polecisz.

11-06-2014 04:21 PM RE: Pivot, mothertrucker! Do you use it!?

MrMushroom

Moderator

Awatar
65%

Postów na dzień: 0.31
Data rejestracji: 15.03.14
Miejscowość: Modlęcin

Wyróżnienie w Projekcie na miesiącUdział w Projekcie na miesiąc

Jak dla mnie będzie zaaw. Podobają mi się ruchy stickmana podczas lotu. Jedyne do czego mogę się przyczepić to szybkość upadku na początku animacji. Reszta jest super :D

11-06-2014 07:43 PM RE: Pivot, mothertrucker! Do you use it!?

Foley

Założyciel

Awatar

Postów na dzień: 0.46
Data rejestracji: 07.06.10

Dobre, dobre. Dynamiczne, wyeasingowane, dobra praca kamerą. Trafnie wstawiony double framing. Nie do końca wiem dlaczego, ale łokcie wydają się zginać w dwie strony.

Przydałoby się popracować nad flowem.

Według mnie będzie ranga średnio-zaawansowanego.
Powodzenia!

12-06-2014 06:25 PM RE: Pivot, mothertrucker! Do you use it!? | Edytowane przez Szaman 12-06-2014 08:44 PM

Flame

Zbanowany

Awatar
77%

Postów na dzień: 0.14
Data rejestracji: 11.10.13

Poziom ostrzeżeń 0
Witaj, Zed. Mam nadzieję, że pozostaniesz na dłużej na naszym vortalu.
Jako, iż jestem członkiem Rank-Teamu, jestem w stanie nadać ci PPA za spełnianie wymogów, wypisanych w Tym temacie.

Spełniasz punkty 1.1, 1.2, 1.3, (najpewniej) 1.4 a także 2.5 i 2.7, dzięki czemu uzykujesz 26% PPA i rangę średniozaawansowanego. Gratuluję.

@Foley Proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu.

Przeniesiono do średnio-zaawansowanych. //Szaman

14-06-2014 09:01 PM RE: Pivot, mothertrucker! Do you use it!? | Edytowane przez Zed 14-06-2014 09:08 PM

Zed

Użytkownik

Awatar
32%

Poziom ostrzeżeń 0

14-06-2014 10:06 PM RE: Pivot, mothertrucker! Do you use it!?

Foley

Założyciel

Awatar

Co to weszło, walka cyklopów?

Tło bardzo przyjemne. Przejścia między ujęciami robisz za szybko, przez co jest mało ruchu i nie ma co oceniać.

15-06-2014 11:07 PM RE: Pivot, mothertrucker! Do you use it!?

Zed

Użytkownik

Awatar
32%

Poziom ostrzeżeń 0
Posłuchałem się Foley`a: postawiłem na flow.

15-06-2014 11:35 PM RE: Pivot, mothertrucker! Do you use it!? | Edytowane przez Szaman 15-06-2014 11:36 PM

Szaman

Moderator globalny

Awatar
60%

Postów na dzień: 0.75
Data rejestracji: 19.01.11
Miejscowość: Gdańsk

Wzorowe wypełnianie funkcji moderatora i znaczne zaangażowanie dla Pivot Tube.Rzeczowe komentowanie animacji i wsparcie dla innych użytkowników.Wzorowe wypełnianie funkcji członka Rank-Team.Wielokrotne wsparcie finansowe dla Pivot Tube

Ziom, to jest bardzo dobra animacja. Podobają mi się ruchy rąk od początku i cały stick po kopnięciu. Ten pierwszy krok jest trochę stop&go, zrób płynniejsze przejście do kopnięcia, będzie lepiej wyglądać. Ale też nie przesadź w drugą stronę. Stick sprawia wrażenie lekkiego i to jest coś, co mi się zawsze podobało w animacjach. Stick jest wyanimowany, nie jakby miał wszystkie mięśnie spięte, ale jest rozluźniony. Popracuj nad poprawnym ustawianiem stóp - ustawiaj je dokładnie w tym samym miejscu co poprzednio. W niektórych klatkach mogą się one samoczynnie wydłużać (ot taki bug pivota). Aby to wyeliminować wystarczy delikatnie przesunąć (nawet 1px) joint kolana i wtedy już będzie ok. Stick jest zrobiony przez Ciebie? Wygląda całkiem fajnie.

Przydzielam 2% za spełnienie punktu 2.8.

15-06-2014 11:44 PM RE: Pivot, mothertrucker! Do you use it!?

Zed

Użytkownik

Awatar
32%

Poziom ostrzeżeń 0
Dziękuję bardzo. (:
Akurat tego sticka znaleźć możesz w swoim folderze Pivota, w zakładce "stick figures". Kryje się pod nazwą "man_evolved". ; )

Ten pierwszy krok był zamierzony.
Będę wiedzieć na przyszłość, dzięki. Kiedy wstawiłem wszystko na upload i obejrzałem sobie na forum animację nie chciało mi się już pieprzyć ze stopami.

Dosyć trudna w użyciu figura, nie powiem. Sam zauważam teraz skoczność głowy albo tułowia, choć kiedy się skupić na poszczególnych częściach ciała - wydaje się być okej.

16-06-2014 05:42 PM RE: Pivot, mothertrucker! Do you use it!?

Foley

Założyciel

Awatar

Nie wiem dokładnie dlaczego, ale bardzo podoba mi się to kopnięcie. Ma w sobie taką lekkość.

Jak Szaman dobrze zauważył, w pierwszym kroku mamy jedno wielkie stop'n'go. W taki sposób pomieszałeś dwa odrębne style, mimo iż nie było ku temu powodu.

Ale oprócz tego same ruchy są świetne, skoczność tylko okazjonalnie, świetnie wyeasingowanie drugoplanowe ruchy (czy jak je tam nazwać).

Stopy ci się zapadają. Używaj podłogi (widzialnej lub niewidzialnej).

24-06-2014 11:26 AM RE: Pivot, mothertrucker! Do you use it!?

Zed

Użytkownik

Awatar
32%

Poziom ostrzeżeń 0
Wiem, że krótkie. Ale nie miałem za bardzo pomysłu na dalszy rozwój wypadków, a sama animacja wychodziła potwornie. Enjoy.

24-06-2014 04:13 PM RE: Pivot, mothertrucker! Do you use it!? | Edytowane przez Szaman 24-06-2014 04:15 PM

Szaman

Moderator globalny

Awatar
60%

Wzorowe wypełnianie funkcji moderatora i znaczne zaangażowanie dla Pivot Tube.Rzeczowe komentowanie animacji i wsparcie dla innych użytkowników.Wzorowe wypełnianie funkcji członka Rank-Team.Wielokrotne wsparcie finansowe dla Pivot Tube

Nie wiem z jakiego powodu, ale zamiast całej animacji, jest tylko jedna klatka z czerwonym krzyżem (gif). Mniejsza o to.
Animacja jest naprawdę ładna, podoba mi się lot stickmana. Jest troszeczkę skoczności na samym początku. Po tym jak został otworzony spadochron, sticka powinno bardziej szarpnąć. Możesz to zrobić poprzez podniesienie go troszkę do góry w kadrze. Super wyanimowałeś sznurki od spadochronu. Wyglądają one naprawdę fajnie. Tło również jest niezłe.

Dodaję 4% za spełnienie 2.6.

24-06-2014 11:04 PM RE: Pivot, mothertrucker! Do you use it!?

Horsie

Użytkownik

Awatar
100%

Postów na dzień: 0.88
Data rejestracji: 23.08.08

Poziom ostrzeżeń 3
nie trochę tylko pełno skoczności, kończyny są sztywne i ruchy są nie realistyczne.
ja nie poczebuje sygny

27-06-2014 03:08 PM RE: Pivot, mothertrucker! Do you use it!?

Zed

Użytkownik

Awatar
32%

Poziom ostrzeżeń 0

29-06-2014 02:24 PM RE: Pivot, mothertrucker! Do you use it!?

Zed

Użytkownik

Awatar
32%

Poziom ostrzeżeń 0
Test loopa.

29-06-2014 02:35 PM RE: Pivot, mothertrucker! Do you use it!?

Szaman

Moderator globalny

Awatar
60%

Ładnie wyszło, IMO brakuje jednej klatki w pętli, bo takie dosyć gwałtowne wyszło to ukucnięcie. Obraca się powoli, a nagle przyśpiesza, co wygląda troszkę dziwnie. Same ruchy wyglądają ładnie, skoczności nie widzę.

Poprzednia animacja fajna, podoba mi się początek, troszeczkę już przy 'rock' stick stracił szybkość. Ten "bang" sam w sobie jest dobry, tylko pewnie miał wyglądać, że jest moc, a ja tutaj tej mocy nie czuję. Od takie po prostu "bang" się pojawia i znika. Postaraj się to jakoś przerobić, dodać coś, aby wyglądało to z siłą. Stopy są delikatnie skoczne.

11-04-2015 06:47 PM RE: Pivot, mothertrucker! Do you use it!?

Zed

Użytkownik

Awatar
32%

Poziom ostrzeżeń 0
I`m back.

Prawdopodobnie będę od czasu do czasu wrzucać jakieś animacje. Coś mnie wczoraj natknęło i jeszcze raz uruchomiłem pivota.

Niektóre ujęcia trwały za krótko, dlatego też dałem dużo double-framingu = dziwny efekt.
pivottube.pl/upload_files/3578-79157222-First_After_Brake_Final.gif
http://pivottube...._Final.piv

12-04-2015 07:51 PM RE: Pivot, mothertrucker! Do you use it!?

Horsie

Użytkownik

Awatar
100%

Postów na dzień: 0.88
Data rejestracji: 23.08.08

Poziom ostrzeżeń 3
Taki trochę miszmasz zrobiłeś, niektóre sceny bardzo fajne a nie które słabe i nie pasujące do reszty. Ruchy podobnie, widać że coś potrafisz i próbujesz nowości, lecz np ta zmiana pozycji na początku animacji, gdy stick siedzi i wstaję, trochę za szybka i skoczna, nie wyesingowana i nie naturalna.

Ale próbuj, jak się wyszlifujesz to będziesz miał bardzo ładne ruchy.
ja nie poczebuje sygny

Przeskocz do forum:
Forum powered by fusionBoard
Linki do tego tematu
URL:
BBcode:
HTML: