En Br/Pt Ru Ge
Pivot Tube - polski portal użytkowników Pivota
polski portal użytkowników Pivota
Znajdz nas na YouTube
Subskrybuj
Reklama
Zobacz temat
Pivot Tube - polski portal użytkowników Pivota ť Pozostałe ť Off-topic
Czym dla was jest Pivot i ta strona?
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się Regulamin Forum FAQ Użytkownicy Dzisiejsze posty Szukaj

Drukuj temat

27-08-2015 08:41 PM Czym dla was jest Pivot i ta strona?

Citrusi

Użytkownik

Awatar
43%

Postów na dzień: 0.12
Data rejestracji: 07.07.15
Miejscowość: Orków

Poziom ostrzeżeń 0
Dla mnie pivot to kolejne pomniejsze hobby? tak samo jak rysowanie mangi albo ludzi z mojego otoczenia :D albo parkour

27-08-2015 09:01 PM RE: Czym dla was jest Pivot i ta strona? | Edytowane przez Woed 27-08-2015 09:02 PM

Woed

Użytkownik

Awatar
0%

Postów na dzień: 0.02
Data rejestracji: 08.04.15

Poziom ostrzeżeń 0
Dla mnie Pivot jest programem, a ta strona WWW. jezyk

27-08-2015 09:08 PM RE: Czym dla was jest Pivot i ta strona?

Citrusi

Użytkownik

Awatar
43%

Postów na dzień: 0.12
Data rejestracji: 07.07.15
Miejscowość: Orków

Poziom ostrzeżeń 0
Woed napisał/a:

wyczerpująca odpowiedź xD
Ale chodziło o to czym jest w twoim życiu
nwm rozrywka, hobby, praca (to ostatnie to chyba raczej nie xD)

27-08-2015 09:46 PM RE: Czym dla was jest Pivot i ta strona?

XeniX

Użytkownik

Awatar
16%

Postów na dzień: 0.07
Data rejestracji: 26.06.15
Miejscowość: Gorzów Wlkp

Poziom ostrzeżeń 0
tak

28-08-2015 09:10 AM RE: Czym dla was jest Pivot i ta strona?

Woed

Użytkownik

Awatar
0%

Poziom ostrzeżeń 0
XeniX napisał/a:
tak

?

28-08-2015 09:12 AM RE: Czym dla was jest Pivot i ta strona?

Woed

Użytkownik

Awatar
0%

Poziom ostrzeżeń 0
Citrusi napisał/a:
Woed napisał/a:

wyczerpująca odpowiedź xD
Ale chodziło o to czym jest w twoim życiu
nwm rozrywka, hobby, praca (to ostatnie to chyba raczej nie xD)

sposób na nudę, a ta strona pomaga mi w robieniu animacji w pivocie

03-09-2015 04:31 PM RE: Czym dla was jest Pivot i ta strona?

ludi

Użytkownik

Awatar
29%

Postów na dzień: 0.13
Data rejestracji: 16.02.08
Miejscowość: Bełchatów

Poziom ostrzeżeń 0
Kiedyś była inna strona o pivocie, mianowicie pivot.phorum.pl, później pivot.boo.pl, swojego czasu największe polskie pivotowe forum i najpopularniejsza strona na hostingu boo.pl. Lubiałem tam wchodzić, nie tylko by oglądać animacje. W dziale offtopic było wiele ciekawych i śmiesznych rzeczy. Czasami były fajne akcje, np. wojna z innym, mniejszym forum o pivocie. Za pretekst posłużyło to, że admin tego drugiego forum (tzw. ork) splagiatował kilka animacji z DarkDemon i wrzucał je na pivot.boo.pl jako swoje. Forum to zostało zaspamowane, gdy admin był na wakacjach. :D Jednak po jakimś czasie PBP praktycznie zamarło i jedynie offtopic dawał oznaki życia (śmiano się, że forum jest nie o pivocie, a o malowaniu paznokci xD). W końcu forum połączyło się z pivottube (właściwie zostało wchłonięte), a ja ciągle tu siedzę (liczba moich postów jest we większości z tamtego forum).

Jeśli chodzi o pivota, był na płytce czasopisma "Internet magazyn" z 2007 roku. Byłem wtedy w podstawówce i bardzo mi się spodobał. Znudził mi się jakieś 5 lat temu, gdy zacząłem programować gierki. Ostatnią animację wrzuciłem tu rok temu. :|

02-01-2016 11:58 AM RE: Czym dla was jest Pivot i ta strona?

Michau

Użytkownik

Awatar
41%

Postów na dzień: 0.17
Data rejestracji: 19.09.15
Miejscowość: Sandomierz

Poziom ostrzeżeń 0
CZEMU NIKT NIE REAKTYWUJE TYCH TEMATÓW?!

Co do pytania, to pivot jest dla mnie pasją! Czymś co robię z przyjemnością i mam z tego wielką satysfakcję, jest on czymś w czym na prawdę jestem dobry, bo dużo czasu szukałem swoich talentów, od piłki nożnej, poprzez rysownictwo na grach kończąc i wreszcie znalazłem.
Ta strona jest zaś dla mnie miejscem gdzie mogę tą pasję rozwijać poprzez naukę i szybko robię postępy! Dla przykładu, oto moja pierwsza animacja w życiu (z 19 marca 2014 roku):
pivottube.pl/upload_files/4038-60852961-ijj.gif
A to ostatnia animacja zrobiona przeze mnie przed rejestracją na pivottube (z 10 września 2015 roku, czyli po ponad 1,5 roku animowania):
pivottube.pl/upload_files/4038-92144724-kll.gif
To zaś moja animacja zrobiona po niecałych 4 miesiącach nauki tutaj:
pivottube.pl/upload_files/4038-93841069-kkkk.gif
Jak widać różnica jest ogromna, a to głównie dzięki użytkownikom tej strony. Poza tym pivottube to jedyne polskie forum o pivocie, więc tylko tu mogę uczyć się animowania smile

02-01-2016 03:19 PM RE: Czym dla was jest Pivot i ta strona?

Horsie

Użytkownik

Awatar
100%

Postów na dzień: 0.88
Data rejestracji: 23.08.08

Poziom ostrzeżeń 3
ludi napisał/a:
Kiedyś była inna strona o pivocie, mianowicie pivot.phorum.pl, później pivot.boo.pl, swojego czasu największe polskie pivotowe forum i najpopularniejsza strona na hostingu boo.pl. Lubiałem tam wchodzić, nie tylko by oglądać animacje. W dziale offtopic było wiele ciekawych i śmiesznych rzeczy. Czasami były fajne akcje, np. wojna z innym, mniejszym forum o pivocie. Za pretekst posłużyło to, że admin tego drugiego forum (tzw. ork) splagiatował kilka animacji z DarkDemon i wrzucał je na pivot.boo.pl jako swoje. Forum to zostało zaspamowane, gdy admin był na wakacjach. :D Jednak po jakimś czasie PBP praktycznie zamarło i jedynie offtopic dawał oznaki życia (śmiano się, że forum jest nie o pivocie, a o malowaniu paznokci xD). W końcu forum połączyło się z pivottube (właściwie zostało wchłonięte), a ja ciągle tu siedzę (liczba moich postów jest we większości z tamtego forum).

Jeśli chodzi o pivota, był na płytce czasopisma "Internet magazyn" z 2007 roku. Byłem wtedy w podstawówce i bardzo mi się spodobał. Znudził mi się jakieś 5 lat temu, gdy zacząłem programować gierki. Ostatnią animację wrzuciłem tu rok temu. :|

Pamiętam te czasy choć nie od ppp, pbp traktowałem jak taką "domową strone" to właśnie przez pbp zaczałem grać w toribasha, tf2, l4d i lola bo to były topowe gry na tym forum ;d. Chociaż byłem tam często banowany to często też tam wracałem.

Pamiętam że później to forum żyło tylko z offtopicu który został zdominowany przez joza, adecristo i innych ;d, nawet wtedy mało ludzi animowało.

Te forum orka to była pivoteka jak pamiętam.
ja nie poczebuje sygny

Przeskocz do forum:
Forum powered by fusionBoard
Linki do tego tematu
URL:
BBcode:
HTML: