En Br/Pt Ru Ge
Pivot Tube - polski portal użytkowników Pivota
polski portal użytkowników Pivota
Znajdz nas na YouTube
Subskrybuj
Reklama
Zobacz temat
Pivot Tube - polski portal użytkowników Pivota ť Animacje indywidualne ť Animacje do oceny
animacja do oceny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się Regulamin Forum FAQ Użytkownicy Dzisiejsze posty Szukaj

Drukuj temat

12-01-2017 09:32 PM animacja do oceny

danimation

Użytkownik

Awatar
0%

Postów na dzień: 0.01
Data rejestracji: 10.04.16

Poziom ostrzeżeń 0
jestem nowy na forum Wink chciałbym żebyście mi pomogli w rozwijaniu się

oto link do animacji (ps daje link bo nwm jak dodać aniamcję na forum więc daje link do YT )

https://www.youtube.com/watch?v=mE0908dikoY

pomóżcie mi eksperci chcę się od was uczyć :D

12-01-2017 09:45 PM RE: animacja do oceny

MrMushroom

Moderator

Awatar
65%

Postów na dzień: 0.44
Data rejestracji: 15.03.14
Miejscowość: Modlęcin

Wyróżnienie w Projekcie na miesiącUdział w Projekcie na miesiąc

Kojarze cie z Youtube. Animacja najlepsza nie jest, pozy oraz same ruchy nie są realistyczne. Plus jest taki, że dodałeś dużo klatek, jednak nie wiem dlaczego ręce się nie poruszają.

W FAQ jest napisane jak dodawać animacje na forum.

12-01-2017 10:59 PM RE: animacja do oceny

danimation

Użytkownik

Awatar
0%

Poziom ostrzeżeń 0
Dziękuję za szybką odpowiedź popracuje nad tym żeby ruchy był realistyczniejsze

21-01-2017 09:05 PM RE: animacja do oceny | Edytowane przez danimation 21-01-2017 09:09 PM

danimation

Użytkownik

Awatar
0%

Poziom ostrzeżeń 0
YouTube Video

proszę o ocenę chcę się rozwijać w animacji i wierzę w to że mi pomożecie liczę na konstruktywną krytykę

jeżeli coś źle zrobiłem i animacja nie działa to na wszelki wypadek daje link do yt https://www.youtube.com/watch?v=eaC8LYAR0XE&feature=youtu.be
choć wiem że nie powinno się tego robić (ale mi nie działa ta animacja na forum pokazuje się błąd a na yt działa )

21-01-2017 09:53 PM RE: animacja do oceny

Michau

Użytkownik

Awatar
35%

Postów na dzień: 0.28
Data rejestracji: 19.09.15
Miejscowość: Sandomierz

Poziom ostrzeżeń 0
Nosz kurde, nie wiem, który raz już to tu piszę, ale napiszę jeszcze raz: JEDEN TEMAT PRZYSŁUGUJE NA JEDNĄ OSOBĘ Co do animacji po pierwsze stanowczo za szybka, po drugie skoczna, szczególnie po lądowaniu, poza tym stickman zachowuje się, jakby nic nie ważył. Nie bierz się od razu za jakieś akrobacje, tylko zacznij od prostych ruchów typu: bieg, skok, czy uderzenie.

22-01-2017 08:55 AM RE: animacja do oceny | Edytowane przez MrMushroom 22-01-2017 09:35 AM

danimation

Użytkownik

Awatar
0%

Poziom ostrzeżeń 0
czyli mam w jednym temacie dawać wszystkie nowe aniamcje do oceny i nie zakłądać nowych ?

Już połączyłem. // MrMushroom

22-01-2017 09:44 AM RE: animacja do oceny | Edytowane przez MrMushroom 22-01-2017 09:46 AM

MrMushroom

Moderator

Awatar
65%

Postów na dzień: 0.44
Data rejestracji: 15.03.14
Miejscowość: Modlęcin

Wyróżnienie w Projekcie na miesiącUdział w Projekcie na miesiąc

Tak jak to michu napisał, jedna osoba-jeden temat z animacjami. Gdy coś nowego chcesz dodać to dodawaj to tutaj.

Takie krótkie dzieła możesz exportować do gif. a później uploadować na . Ewentualnie gdy wklejasz link dodawaj go między
[url] [/url].

Co do animacji- Jest ona za szybka, przez co też chaotyczna. Podczas exportu zmniejsz framerate troche, to się wyrówna. Pilnuj, żeby stopa, na której opiera sie ciało pozostawała w miejscu. Easingu by się troche przydało. Ogólnie skoczna też jest ta animacja. Najbardziej widać to w nogach na początku i w rękach pod koniec. Postaraj się to jakoś wyeliminować. gl

Przeskocz do forum:
Forum powered by fusionBoard
Linki do tego tematu
URL:
BBcode:
HTML: