En Br/Pt Ru Ge
Pivot Tube - polski portal użytkowników Pivota
polski portal użytkowników Pivota
Znajdz nas na YouTube
Subskrybuj
Reklama
Zobacz temat
Pivot Tube - polski portal użytkowników Pivota ť Animacje indywidualne ť Animacje średnio-zaawansowanych
Moja animacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się Regulamin Forum FAQ Użytkownicy Dzisiejsze posty Szukaj

Drukuj temat

22-07-2018 02:45 PM Moja animacja

Fratel

Użytkownik

Awatar
0%

Postów na dzień: 0.03
Data rejestracji: 23.03.16

Poziom ostrzeżeń 0
Animacje bardzo fajne. Nie wiem jakim cudem tworzysz te dinozaury, ale są naprawdę genialne. Pytanie tylko czy nie lepiej byłoby ci robić w innych programach niż pivot, dzięki czemu mógłbyś osiągać jeszcze lepsze efekty.

23-07-2018 06:16 PM RE: Moja animacja

Spinosaurus-Fan

Użytkownik

Awatar
26%

Postów na dzień: 0.09
Data rejestracji: 22.08.17

Poziom ostrzeżeń 0
Dziena! Co do programu to niestety nie znam żadnego dobrego oprócz flasha, a ten jest płatny.

23-07-2018 07:53 PM RE: Moja animacja

Fratel

Użytkownik

Awatar
0%

Postów na dzień: 0.03
Data rejestracji: 23.03.16

Poziom ostrzeżeń 0
Rzeczywiście znalezienie dobrego programu do animacji jest trudne. Ostatnio pobrałem sobie darmowy program Fusion Blackmagic. Program jest naprawdę świetny, ale głównie jest przeznaczony do tworzenia efektów specjalnych do filmów, chociaż można robić naprawdę fajne animację. Niestety do animacji poklatkowej się raczej nie nada, więc mogę polecić inny program który może przypadnie ci do gustu. Program nazywa się Krita i służy do tworzenia grafiki rastrowej oraz animacji poklatkowej. Nie używałem go zbyt dużo, ale z tego co widziałem to oferuje dużo funkcji, a w dodatku również jest darmowy.

24-07-2018 02:44 PM RE: Moja animacja

Spinosaurus-Fan

Użytkownik

Awatar
26%

Poziom ostrzeżeń 0
Wielkie dzięki!

23-08-2018 08:34 AM RE: Moja animacja

Shark

VIP

Awatar
77%

Postów na dzień: 0.20
Data rejestracji: 01.02.10

Wzorowe wypełnianie funkcji członka Rank-Team.Rzeczowe komentowanie animacji i wsparcie dla innych użytkowników.

Poziom ostrzeżeń 0
Słodki jezu, jak miło, że komuś się jeszcze chce robić takie ciekawe rzeczy w pivocie. Szlifuj talent, bo potencjał masz ogromny.

25-08-2018 03:15 AM RE: Moja animacja

Spinosaurus-Fan

Użytkownik

Awatar
26%

Poziom ostrzeżeń 0
Dzięki!
Tak, czy siak, nieważne, bo porzucam walki dinozaurów... Pełno tego jest i wszystkie jakby nie patrzeć "takie same". To przestało już być kreatywne.
Teraz będę animował inne rzeczy...

Przeskocz do forum:
Forum powered by fusionBoard
Linki do tego tematu
URL:
BBcode:
HTML: