En Br/Pt Ru Ge
Pivot Tube - polski portal użytkowników Pivota
polski portal użytkowników Pivota
Znajdz nas na YouTube
Subskrybuj
Reklama
Zobacz temat
Pivot Tube - polski portal użytkowników Pivota ť Pozostałe ť Off-topic
Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się Regulamin Forum FAQ Użytkownicy Dzisiejsze posty Szukaj

Drukuj temat

22-12-2012 03:35 PM Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym

Foley

Założyciel

Awatar

Postów na dzień: 0.45
Data rejestracji: 07.06.10

Shin, spokojnie.
Możesz wyrażać swoje racje, ale nie obrażaj przy tym innych osób, bo ja na prawdę nie chcę ograniczać twoich wypowiedzi. Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa innych.
Ja, jako jeden z administratorów, mam prawo selekcjonować treści wyświetlane na łamach tego serwisu i ustalać zasady serwisu.

Jak już ładnie zostało podsumowane przez Szamana. Skończymy fuzję, wprowadzimy nowy regulamin w życie oraz skompletujemy i zmobilizujemy administrację, to ustalimy zasady.

22-12-2012 03:36 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym

Dester

Użytkownik

Awatar
43%

Postów na dzień: 0.67
Data rejestracji: 30.01.08

Poziom ostrzeżeń 0
Huh, Shin ma trochę racji... na PBP miał swoją 'ciężką' sygnę i nic złego się nie działo,jedynie osoba, które ma wolne łącze, żeby obejrzeć cały gif musiała czekać 5 minut... No i jego wielkość była tak mniej więcej dozwolona. Jak napisze jedną linijkę to nie rozwala posta na więcej a jak się rozpisze [np. tak jak u góry] to już co z tego, że dużo zajmuje jak, jak już napisał posta na cały ekran.
No i nie każdy musi mieć od razu mega ciężkiego gifa, który ładuje się latami. Po prostu chciałem powiedzieć, że na PBP to spokojnie działało i nic się nie psuło, czyli ma zastosowanie w praktyce.

Takie jest po prostu moje zdanie na ten temat.

22-12-2012 03:43 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym

Shin

Użytkownik

Awatar
25%

Postów na dzień: 0.53
Data rejestracji: 11.12.08
Miejscowość: Ra[n]dom

Poziom ostrzeżeń 0
Co jak co, ale wyrażam moje zdanie, może w odrobinę kontrowersyjny sposób, ale jednak. To co mówiłem, to sama prawda i wiem, że mam rację, a jeżeli ktoś wciąż ma zastrzeżenia, wystarczy że ściągnie add blocka do swojej przeglądarki internetowej, kliknie prawym przyciskiem myszy na mojej sygnaturze i zablokuje, po problemie. Jeżeli wciąż ktoś nie rozumie mojego przekazu, to znaczy, że nie przeczytał dokładnie tego co miałem do powiedzenia. To tyle z mojej strony.
i46.tinypic.com/313norm.gif

22-12-2012 03:50 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym

Szaman

Moderator globalny

Awatar
60%

Postów na dzień: 0.73
Data rejestracji: 19.01.11
Miejscowość: Gdańsk

Wzorowe wypełnianie funkcji moderatora i znaczne zaangażowanie dla Pivot Tube.Rzeczowe komentowanie animacji i wsparcie dla innych użytkowników.Wzorowe wypełnianie funkcji członka Rank-Team.Wielokrotne wsparcie finansowe dla Pivot Tube

Shin, szukam właśnie takiego czegoś w samym firefoxie, co blokuje niektóre obrazki. Być może jest coś takiego.

22-12-2012 03:52 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym

Magic

Użytkownik

Awatar
20%

Postów na dzień: 0.22
Data rejestracji: 14.07.10
Miejscowość: Lublin

1. miejsce w konkursie Najlepsza figura broni białejRzeczowe komentowanie animacji i wsparcie dla innych użytkowników.Wsparcie finansowe dla Pivot Tube

Poziom ostrzeżeń 0
@Shin:
Zakładając jeszcze raz przypadek z moim internetem i masą animacji w podpisie. Ktoś zrobił animację do oceny, zanim ja ją obejrzałam oceniło ją paru użytkowników z ciężkim gifem w podpisie. Swoje ważą. I jak rozstrzygnąć co się pierwsze załaduje - czyjaś własnoręcznie zrobiona animacja, czy te wasze nieszczęsne podpisy. Tak czy siak trzeba czekać i do jasnej cholery wiem, że ładuje się raz na dzień, jednak kilkadziesiąt różnych animacji też coś waży.

A propos swoich dzieł w podpisie: własny rysunek z sensownymi wymiarami - spoko, własna animacja z sensownymi wymiarami - spoko. Animacja ściągnięta z googli, fragment filmiku przerobiony na gifa, czy własna animacja o jakichś nienormalnych wymiarach - nie. Jak chcesz coś takiego wrzucać - wrzuć to do tematu.

Nie, nie będę drzeć się na YouTube za to, że są tam filmiki. Jak coś stamtąd potrzebuję to czekam i oglądam. Zauważ, że nie ma opcji wyboru, czy chcę aby dany gif się ładował czy nie. Jego zawartość pobiera się bez mojego udziału, uprzejmie byłoby, gdyby ograniczyć zawartość podpisów, skoro i tak się pobiorą, czy tego chcę czy nie chcę.

Większa wysokość podpisu - większa waga, choćby dlatego ma to znaczenie.

Zatem zapytam: po jaką cholerę Wam podpisy, z całymi filmikami w postaci gifów? Ma to jakieś głębsze znaczenie?

@Joystick: nie mówię o zatrzymaniu się na jednym poście i oglądaniu do x razy.
fc08.deviantart.net/fs33/f/2008/292/2/d/Metallica_userbar_by_GreGfield.png

22-12-2012 03:54 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym

Szaman

Moderator globalny

Awatar
60%

Wzorowe wypełnianie funkcji moderatora i znaczne zaangażowanie dla Pivot Tube.Rzeczowe komentowanie animacji i wsparcie dla innych użytkowników.Wzorowe wypełnianie funkcji członka Rank-Team.Wielokrotne wsparcie finansowe dla Pivot Tube

Magic! Coś już pisałem! Koniec dyskusji o sygnaturach.
BTW znalazłem coś takiego co blokuje obrazki, ale to blokuje z całej witryny obrazki, więc add block zostaje.

22-12-2012 03:58 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym | Edytowane przez Shin 22-12-2012 04:00 PM

Shin

Użytkownik

Awatar
25%

Poziom ostrzeżeń 0
Tak czy siak trzeba czekać i do jasnej cholery wiem, że ładuje się raz na dzień, jednak kilkadziesiąt różnych animacji też coś waży.

To nie oglądaj i nie oceniaj, skoro to taki problem i poświęcenie dla Ciebie, moim zdaniem jest to proste.

Animacja ściągnięta z googli, fragment filmiku przerobiony na gifa

Uczepiłaś się jak rzep swetra. Wiesz, ze to co mówisz nie ma najmniejszego sensu? Kobieca logika.

Zauważ, że nie ma opcji wyboru, czy chcę aby dany gif się ładował czy nie.

Masz. Add Block i dziekuję. Za to ja nie zamierzam tracić wyboru ustawienia sygnatury jakiej chcę tylko ze względu na Twoje chore zachcianki.

Znaczenie?
Owszem, ma, ale skoro nie rozumiesz, to raczej tego nie pojmiesz nawet gdybym chciał Ci wytłumaczyć, jesteś nastawiona że musi być na Twoim. Jak to kobieta. XD

nie mówię o zatrzymaniu się na jednym poście i oglądaniu do x razy.

No ale nie będziesz się przyglądać tylko scrollować w dół nie? Więc co Cię to boli? I tak już Ci udowodniłem wyżej, ze nie rozciąga forum ani żadnego postu, więc zejdź już na ziemię.

22-12-2012 04:06 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym | Edytowane przez Szaman 22-12-2012 04:06 PM

Szaman

Moderator globalny

Awatar
60%

Nie chcecie czyjejś sygnatury? Ściągacie sobie Adblock Plus 2.2.1. Następnie na dole macie taki paseczek. Klikacie w ikonkę po lewej. Wybieracie "ustawienia filtra". Dalej zakładka "własne filtry". Następnie klikacie: "Dodaj grupę filtrów", wpisujecie np. Trolololo. Następnie po prawej będziecie mieli "Dodaj filtr". Wklejacie link do obrazka i gotowe.

22-12-2012 04:08 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym

Shin

Użytkownik

Awatar
25%

Poziom ostrzeżeń 0
Krócej:
Google > AdBlock > instalujesz > restart przeglądarki > prawym na moją sygnaturę > "zablokuj obrazek.." > Jeśli trzeba wybrać, to direct link.

22-12-2012 04:11 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym

Szaman

Moderator globalny

Awatar
60%

No i po problemie. Nie chcecie sygnatur to korzystajcie ze sposobu Shina.

22-12-2012 04:12 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym | Edytowane przez Dester 22-12-2012 04:17 PM

Dester

Użytkownik

Awatar
43%

Poziom ostrzeżeń 0
Shin, nie zrozumiałeś, co magic ma na myśli. Chodzi mu jej o to, że jak jest dużo animacji w temacie i każdy ma jeszcze jakąś cięższą animacje w sygnie to te animacje z tematu się za długo ładują. A przecież nie będzie blokować sygnaturek wszystkich... Ale wciąż, jak komuś się sygna za długo ładuje i zżera za dużo łącza -> add block -> right click -> zablokować ten jeden obrazek [nie wszystkie z całego forum albo hostingu].

Zatem zapytam: po jaką cholerę Wam podpisy, z całymi filmikami w postaci gifów? Ma to jakieś głębsze znaczenie?

A po co ci wybór - zielony kolor pokoju czy niebieski? Co to za różnica czy nosisz jeansy, rurki czy coś innego? Czy ma głębszy sens wybieranie pomiędzy flanelową koszulą a zwykłą bluzą z kapturem? Sygnaturka i podpis to są punkty charakterystyczne, każdy lubi mieć inne [albo na odwrót].

//Sz.

Szaman, jeżeli ktoś jest w internecie to automatycznie przydzielam tą osobę do grupy męskiej. Mah bad.

22-12-2012 04:17 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym

Shin

Użytkownik

Awatar
25%

Poziom ostrzeżeń 0
Tak jakby coś, to wam za szybko te losowe tutoriale na stronie lecą, nie da się rozczytać a już następny wchodzi. ;_;

22-12-2012 04:21 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym

Szaman

Moderator globalny

Awatar
60%

Shin, najedź kursorem na to co się przesuwa to się zatrzyma.

22-12-2012 04:22 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym | Edytowane przez Foley 22-12-2012 04:23 PM

Foley

Założyciel

Awatar

Shin napisał/a:
Tak jakby coś, to wam za szybko te losowe tutoriale na stronie lecą, nie da się rozczytać a już następny wchodzi. ;_;

Najedź na niego myszką (i zatrzymaj ją tam), a następnie podziwiaj magię jQuery!

Edit. Ten z najgorszym procesorem mnie wyprzedził. :E

22-12-2012 04:23 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym

Shin

Użytkownik

Awatar
25%

Poziom ostrzeżeń 0
Oke, można i tak. ;__;

22-12-2012 04:24 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym

Szaman

Moderator globalny

Awatar
60%

Ćwiczyłem ostatnio szybkość klikania myszką : )

22-12-2012 04:28 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym

Shark

VIP

Awatar
77%

Postów na dzień: 0.19
Data rejestracji: 01.02.10

Wzorowe wypełnianie funkcji członka Rank-Team.Rzeczowe komentowanie animacji i wsparcie dla innych użytkowników.

Poziom ostrzeżeń 0
Co do tutoriali, niektóre są stare i z lekka słabe. Przydałoby się je usunąć.

22-12-2012 04:29 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym

Dester

Użytkownik

Awatar
43%

Poziom ostrzeżeń 0
Szaman, ty nie ćwicz szybkości klikania myszką, tylko rób tego pivot wara.

22-12-2012 04:30 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym

Szaman

Moderator globalny

Awatar
60%

Święta idą to będzie czas i zrobię w końcu : )

22-12-2012 04:34 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym

Shin

Użytkownik

Awatar
25%

Poziom ostrzeżeń 0
Nie ma tutaj funkcji sklejania double postów nie? ;_;

22-12-2012 04:34 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym | Edytowane przez Foley 22-12-2012 04:36 PM

Foley

Założyciel

Awatar

Shark napisał/a:
Co do tutoriali, niektóre są stare i z lekka słabe. Przydałoby się je usunąć.

To ja proponuje mój debiut - tutorial wstawiania figur po kolei.

@up
Jest łączenie tematów, ale postów - nie.

22-12-2012 04:35 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym | Edytowane przez Shark 22-12-2012 04:35 PM

Shark

VIP

Awatar
77%

Wzorowe wypełnianie funkcji członka Rank-Team.Rzeczowe komentowanie animacji i wsparcie dla innych użytkowników.

Poziom ostrzeżeń 0
Chyba tu jest "zakaz" double postów, widziałem raz, jak ktoś dostał za to warna. : o

22-12-2012 04:38 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym

Szaman

Moderator globalny

Awatar
60%

Warn jest, jak ktoś robi to celowo, z premedytacją i z pełną wiedzą o tym.

22-12-2012 04:40 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym | Edytowane przez Shark 22-12-2012 04:40 PM

Shark

VIP

Awatar
77%

Poziom ostrzeżeń 0
No rozumiem, mówię tylko, że na PBP chyba nie było takiego przepisu, który zakazywałby pisania double postów.

22-12-2012 04:44 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym

Shin

Użytkownik

Awatar
25%

Poziom ostrzeżeń 0
Nie było takowego, bo były one automatycznie sklejane w jeden post.

22-12-2012 04:45 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym | Edytowane przez Szaman 22-12-2012 04:47 PM

Szaman

Moderator globalny

Awatar
60%

Na PBP, automatycznie sklejało posty. Ale jest też taka niepisana zasada, że jak napiszesz dwa posty pod sobą, ale o różnicy czasu tak około 1 dnia i drugi post coś zawierający, a nie np. "ok", to nie ma warna.

@Up
Nie sklejały się chyba te, które miały różnicę czasu więcej niż chyba tydzień, ale nie jestem pewny.

22-12-2012 04:48 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym

Shin

Użytkownik

Awatar
25%

Poziom ostrzeżeń 0
A nie dałoby rady tutaj zrobić sklejania?

22-12-2012 04:58 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym

Szaman

Moderator globalny

Awatar
60%

Nope. Dużo jest tego zmieniania. Może w przyszłości coś takiego zaistnieje, ale na razie nie.

BTW, kto z PBP będzie w RT? Wybraliście już kogoś?

22-12-2012 04:59 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym | Edytowane przez Wawel 22-12-2012 05:05 PM

Wawel

VIP

Awatar
0%

Postów na dzień: 0.11
Data rejestracji: 02.08.10

Czasowe pełenienie funkcji moderatora.

Poziom ostrzeżeń 0
Co do sygnatur to każdy ma po części racji, wg. mnie sygnatury z jakimś tam ruszającym się obrazkiem rozpraszają od treści i strasznie migają. Za wysokie sygnatury też nie są dobre, szerokie są ok. Po za tym jak to wygląda tekst na jedną linijkę a sygnatura zajmuje cały post? Powinna się pojawić szybka opcja włączania i wyłączania sygnatury danej osoby, a na razie adblock smile.

@A

Gdy powstanie już ten nowy regulamin czy tam strona, warto by się zająć promocją smile. Niekoniecznie trzeba wkładać w to pieniądze, ale można by stworzyć artykuł np. wykopie na którym opiszemy pivota, damy najlepsze animacje na świecie, opiszemy historię, teraźniejszość, między innymi jego złą sławę (wielu ludzi pivota kojarzy ze słabymi animacjami, a jak wiemy nie ważne czym maluje ważne kto maluje czy coś w tym stylu) wyjaśni się niektóre pojęcia itd.

22-12-2012 05:00 PM RE: Offtopic, czyli o wszystkim i o niczym

Shark

VIP

Awatar
77%

Poziom ostrzeżeń 0
Zapytaj kogoś wyżej postawionego, ale osobiście uważam, że to będzie Rogi.

Przeskocz do forum:
Forum powered by fusionBoard
Linki do tego tematu
URL:
BBcode:
HTML: