Witaj na Pivot Tube,

polskim portalu użytkowników Pivota

Czym jest Pivot?

Pivot Animator to darmowy program do tworzenia animacji stickmanów. Program jest intuicyjny w obsłudze - każda postać (figura) ma uchwyty, które można przesuwać. Animacja powstaje poprzez poruszanie postaciami w kolejnych klatkach.

Przykładowa animacja wykonana w Pivocie (autor: Szaman)

Najnowszą wersję Pivot Animator można pobrać z oficjalnej strony. Znajduje się tam również przetłumaczona przez nas instrukcja użytkowania.

O nas

Pivot Tube to polski portal użytkowników Pivota utworzony w 2010 r. Obecnie strona jest przebudowywana, więc aktualna odsłona serwisu umożliwa obejrzenie animacji nadesłanych dotychczas przez naszych użytkowników.

Gdy przebudowa strony dobiegnie końca, wznowiona zostanie możliwość zarejestrowania się i dodania swoich animacji.

Zobacz kanał YouTube Polub na FB

Jak zacząć animować?

Zachęcamy do przeczytania poradnika pt. Timing, spacing i pozy. Poradnik wprowadza nowe osoby do tematu animacji i zawiera przykłady oraz ćwiczenia do wykonania w Pivocie.

Skąd wziął się ranking animacji?

Ranking TOP ### jest przybliżeniem na podstawie porównań animacji przez użytkowników poprzedniej odsłony portalu. Ze względu na stosunkowo małą liczbę głosów i dużą liczbę animacji, niektóre mogły zostać niedocenione.

Kontakt

Komunikacja wewnątrz społeczności została przeniesiona na serwer Discord. Ze względu na okres przejściowy przebudowy portalu, obecnie na Discord można się dostać tylko z zaproszenia.

Kontakt z administratorem:

adres

English Version